Loading...
Szkolenia 2018-06-08T08:34:16+00:00

Szkolenia

Twój klub pomimo dobrej lokalizacji i niezłego wyposażenia nie generuje satysfakcjonujących Ciebie przychodów? Czujesz, że siła tkwi w człowieku – Twojej kadrze, która potrzebuje odpowiedniego nastawienia, wiedzy i umiejętności, by klub osiągnął sukces w pozyskiwaniu lojalnych klientów? Poszukujesz rozwiązań i skutecznych narzędzi, by poprawić wskaźniki sprzedaży usług, w tym treningów personalnych?

Nasze metody są sprawdzone, wdrożone w wielu klubach, odnoszących dzisiaj zadowalające wyniki. Jeśli chcesz wdrożyć je w swoim klubie, zapraszamy do współpracy!

Oferujemy szkolenia w 3 panelach:

  • Marketing w klubie fitness

Zaprezentujemy najlepsze sposoby na pozyskanie nowych klientów, często niezwiązane z dodatkowymi kosztami narzędzia i inspiracje. Zapraszamy na szkolenie, które pomoże wznieść promocję Twojego klubu na wyższy poziom.

  • Sprzedaż w klubie fitness

Wyposażymy Twoją kadrę w stworzone przez nas na potrzeby branży fitness narzędzia: skuteczny proces sprzedaży PUPA, rozmowę telefoniczną wg systemu 7P, skuteczną rozmowę sprzedażową 4Z. Kluby, które skorzystały z naszej oferty już w pierwszym miesiącu po szkoleniu odnotowały ponad 20% wzrost sprzedaży.

  • Posprzedażowa obsługa klienta

Nauczymy Twoich pracowników najlepszych sposobów budowania lojalności klienta i wyposażając w niezbędne narzędzia: Badanie Poziomu Zadowolenia PZ, Badanie Przyczyny Spadku Aktywności PSA, Badanie Przyczyny Rezygnacji PR. Zapraszamy na szkolenie, jeśli chcesz poprawić wskaźniki retencji Twojego klubu fitness!