Rekomendacje

/Rekomendacje
Rekomendacje 2018-07-17T07:57:24+00:00

Jakub Chuncia

Marcin to trener posiadający dużą widzę i doświadczenie poparte licznymi szkoleniami i latami praktyki. Podczas pracy z nim mogłem liczyć na jego cenne rady, wsparcie i pomoc. Zawsze miło wspominam naszą wspólną pracę. To właśnie Marcin dał mi szansę zostania trenerem i pomógł rozwinąć się w tej branży.

Klaudia Duś

Trener Marcin Zaworonek to osoba przede wszystkim kompetentna do wykonywania zawodu trenera personalnego. Posiada ogromna wiedzę na temat treningu, odżywiania, suplementacji – zdrowego stylu życia. Swoją osobowością bardzo motywuje do pracy i dalszego działania. Dzięki niemu nauczyłam się co to znaczy być dobrym w tym co się robi, być dobrym trenerem. Osoba wymagająca, ale dzięki temu skuteczna w swoich działaniach.
Z czystym sumieniem polecam go jako osobę szkoleniowca jak i trenera.

Ola Bryła

Z Marcinem pracuję na wielu płaszczyznach – jako trenerzy, współpracownicy i sportowcy. Zawsze był i jest dla mnie równorzędnym partnerem w pracy oraz na treningach. Z dużą dawką cierpliwości oraz profesjonalnej wiedzy przekazuje mi swoje wskazówki zarówno w pracy jak i na wspólnych treningach. W pracy jest nieocenionym wsparciem merytorycznym a na treningach motywującym kompanem. Do tego zawsze pozytywnie nastawiony do świata, sympatyczny i uśmiechnięty 🙂

Konrad Zarębski

Marcina cechuje rzetelność i fachowość. W naszej współpracy zawsze był cierpliwy i pomocny. We współpracy z trenerami wykorzystuje szeroki wachlarz narzędzi menedżerskich i coachingowych. Regularnie w swojej pracy korzysta z nowych technologii i podpiera się badaniami naukowymi. Często wykorzystywaliśmy jego doświadczenia jako trenera by zmaksymalizować efekty naszej wspólnej pracy. Wskazówki jakie daje są konkretne i skuteczne jak On sam.